rabaty

Możesz składać w ciągu jednego katalogu wiele zamówień. Jeśli pierwsze będzie na 300 zł otrzymasz bezpłatna dostawę do domu lub paczkomatu 48h oraz 25% zniżki. Im wyższe zamówienie tym większe rabaty podstawowe. Każde kolejne zamówienie możesz złożyć za 50 zł a dostawa również będzie darmowa.

Uwaga! W każdym katalogu Avon przygotowuje specjalne oferty dla Ambasadorek, które oznaczone są specjalnym logo. Kupując produkt z tym oznaczeniem otrzymujesz automatycznie 40% zniżki nie zależnie od wartości zamówienia.

W gazetce Focus znajdziesz również oferty na wybrane produkty zazwyczaj są to perfumy, kremy z linii Anew oraz produkty z serii Lux z warunkiem kup 3 sztuki z oferty a otrzymasz 40% zniżki. Na naszej stronie znajdziesz informacje na ten temat w zakładce promocje.

RABAT NA DŁUŻEJ

Składając zamówienie w katalogu nr 6 na 1100 zł wypracowujesz sobie rabat wysokości 35%. W kolejnym katalogu czyli nr 7 korzystasz z rabatu z poprzedniego katalogu, czyli składając zamówienie za 100 zł również przysługuje Ci rabat 35%. Oczywiście jeśli Twoje zamówienie będzie wyższe niż w poprzednim katalogu, to otrzymasz dla siebie korzystniejszy rabat z obecnego katalogu.

PRODUKTY FASHION czyli biżuteria Avon, odzież, buty itp tylko 20% rabatu

Wszystkie produkty znajdujące się w katalogu, które nie są kosmetykami podlegają rabatowi 20%

UWAGA NA OFERTY WIĄZANE czyli przy zakupie wybranego produktu z katalogu. Kupując produkt z takim oznaczeniem otrzymasz na niego tylko 10% zniżki nawet jeśli wypracowałaś/eś wyższy rabat

Aleksandra Suliga

Manager Avon Polska

tel. 792 586 521
aleksandra.suliga@avonoms.pl