Fakty i mity o Avon

Zacznę od tego, że w katalogu 3/2019 weszło mnóstwo zmian. Według mnie na plus.

Paczki od 300zł są za darmo dostarczane w ciągu 48h natomiast zamówienia za 600zł i powyżej są realizowane w 24h gratis pod warunkiem, że zamówienie złożycie do godziny 11:00. Rabaty standardowe to od 10-40% natomiast co katalog są promocje dodatkowe na 40 lub 45% taniej a nawet 50 i 60% zniżki jeszcze od cen katalogowych.

Zawsze podane są warunki jakie należy spełnić aby skorzystać z promocji.

Moim zdaniem Avon jest marką tak powszechnie znaną i lubianą, że zarobić można rozdając katalogi papierowe lub online tzw. ikatalog http://avon.io/ikatalog

Osoby, które interesują się branżą beauty, mogą skorzystać z bezpłatnych szkoleń w klasie lub online.

Mit to konieczność składania zamówień co katalog, braki w paczkach ( jak się zdarzają to bardzo rzadko i są wtedy dawane prezenty przeprosinowe). W zasadzie jedyny minus jaki widzę to słaby Lider/opiekun na którego można trafić. Na tym stanowisku są częste zmiany w związku z tym jeśli mamy jakieś niezadowolone konsultantki to wynika głownie z braku kontaktu i wiedzy. W Avon da się wszystko załatwić tylko trzeba wiedzieć jak, gdzie, kiedy i z kim. Jest to firma w której bardzo łatwo można zrobić karierę.

Dobra rada – nie zgłaszaj się przez Internet do byle kogo, poszukaj strony www lub fanpage i zadzwoń, porozmawiaj, najlepiej spotkaj się.

Aleksandra Suliga

Manager Avon Polska

tel. 792 586 521
aleksandra.suliga@avonoms.pl